Kultura

Hvozdnický Biograf Pulp Fiction: Historky z podsvětí 26.8.2023 ZDE

Milí přátelé a kamarádi.

Rád bych vás informoval o naší malé „soukromé“ akci, kterou jsme spunktovali s rodinkou a pár kamarády. Protože se nemůžeme stále scházet, připravili jsme pro všechny co rádi chodíte na procházky takové malé zpestření. Nazvali jsme to Aktivní procházka. Jedná se o tři okruhy po Hvozdnici a okolí, které jsou označené cedulkou velikosti A4 a na ní jsou veškeré instrukce. Čtěte vždy od shora!. Na každém stanovišti je kromě nějaké zajímavosti o konkrétním místě nebo z historie Hvozdnice apod., také nějaký úkol, nebo hádanka.

Aby jste si mohli trasu projít, potřebujete mít s sebou:

  1. Nabitý mobilní telefon
  2. Staženou aplikaci Mapy.cz (dá se stáhnout zdarma)
  3. Čtečku QR kódů ze kterých budete získávat informace o daném místě, a o tom, kam se vydat dále. (lze stáhnout zdarma, u některých mobilů to umí načítat i fotoaparát)
  4. Doporučujeme také tužku a papír na zapisování odpovědí

V provozu je pro vás zatím připravený Červený Okruh č.1 který má 14 stanovišť. Na Modrém a Zeleném okruhu zatím pracujeme. Všechny okruhy mají stanoviště č.1 u Obecního úřadu na nástěnce, kde si můžete načtením QR kódu prohlédnout, kudy okruhy vedou. Můžete ale klidně začít kdekoliv narazíte na naší cedulku. Jelikož se jedná o uzavřený okruh dovede vás to vždy zase do bodu odkud jste začínali. Odpovědi na otázky či hádanky si můžete také zapisovat přímo do staženého formuláře, který najdete v menu, po načtení kteréhokoliv QR kódu. V menu také najdete kontakt na přímou zprávu pro nás, aby jste nám mohli psát vaše připomínky a náměty na zlepšení, nebo doplnění jakékoliv informace. Budeme rádi když nám dáte vědět, pokud něco nebude správně fungovat, nebo najdete nějakou chybu ve faktech, abychom to mohli odstranit.

Tak vám tedy za Smažíky přeji hodně zábavy a doufáme, že se vám procházka bude líbit.